גירושין

יום החתונה, הוא לרוב יום שיא אצל כל הזוגות. ההתרגשות, השמחה, האהבה והרומנטיקה שבחיבור בין שני אנשים שונים, הן היוצרות את החוויה העוצמתית. כל הזוגות מתחילים את חייהם המשותפים בהרגשה, שהינה מצאו את האחד. את אהבת חייהם. שהזוגיות הזאת היא הדבר הכי טוב שקרה להם בחיים.

אולם, הסטטיסטיקה מוכיחה שאחד מתוך שלושה זוגות שמתחתנים – מתגרשים.

האהבה, החיבור והקשר המיוחד, מפנים את מקומם למריבות, מתחים או פשוט תחושת שיעמום והחמצה. לעיתים, מדובר בסערה, מריבות, ויכוחים והאשמות הדדיות שהופכים את קשר הנישואין לבלתי נסבל. לעיתים מדובר בשקט מתוח, בדידות והתרחקות הדרגתית ממושכת. גם במקרים אלה וגם באלה, מדובר בתהליך כואב ועצוב עבור שני הצדדים. כאשר קיימים בתמונה גם ילדים, הכאב מתעצם פי כמה.

ההחלטה על פרידה, היא החלטה קשה וכואבת, אך לפעמים הכרחית ואף נדרשת. לאחר שנעשו כל הניסיונות לשקם את הקשר ללא הצלחה ומתקבלת החלטה על פרידה, יש לנהל את התהליך באופן מפוקח וערני. פרידה של זוג נשוי כוללת בתוכה מרכיבים רבים, טכניים, רגשיים וכלכליים. הטוב ביותר הוא, כאשר בני הזוג מצליחים להגיע ביניהם להסכמות הדדיות הקשורות לכל חלקי חייהם המשותפים. מצב אידיאלי זה, אפשרי רק כאשר הפרידה נעשית מתוך כבוד הדדי ואחריות.
לצערנו, המציאות מוכיחה, שמעטים הזוגות שמצליחים לנטרל משקעים ותחושות של אשמה וכעס ומגיעים לתהליך הפרידה טעונים ומרירים, מה שמביא לסיטואציות קשות ומורכבות. המריבות ההדדיות נמשכות זמן רב, יוצרות פגיעה רבה ומלאות בכאב. כאשר זהו המצב, מומלץ לבני הזוג לנהל את תהליך הפרידה בשיתוף אנשי מקצוע מומחים בתחום. חשוב לזכור, שישנם אנשי מקצוע שאינם הגונים ומנצלים את הקושי והכאב כדי ללבות עוד ועוד את אש המחלוקת. רצוי לבחור אנשי מקצוע הגונים והוגנים שמצד אחד יעזרו לכם למצות את כל הזכויות המגיעות לכם, ומצד שני, שיעשו זאת בנועם ובעדינות ללא יצירת מאבקי כוח מיותרים. כדאי מאוד לפנות לעורך דין משפחה בעל ניסיון רב בתחום.
זוג שהגיע לקץ חייו המשותפים, לרוב, מגיע לקצה הדרך מלא בכאב וצער. כדי להקל על התהליך ולצאת לדרך החדשה חזקים ועמידים, יש לנהל את תהליך הגירושין באופן חכם, רגיש וזהיר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סגירת תפריט

ליצירת קשר מלאו פרטים

 או התקשרו 03-6888829 | 054-5968866

ליצירת קשר מלאו פרטים:

*שדה חובה

צור קשר

ליצירת קשר התקשר
03-6888829 | 054-5968866

או השאר פרטים: